Czy można współżyć po laparotomii torbieli jajnika?

Seks a laparotomia. Witam, mam pytanie. Jestem tydzien po usunieciu torbieli z jajnikow metoda tradycyjna (laparotomia) nie dostalam zednych informacji na temat wspolzycia i zapomnialam o to zapytac. Czy mogą być jakies skutki uboczne zbyt wczesnego rozpoczecia wspolzycia? Dodam ze podczas stosunku nic mnie nie bolało, nie krwawilam. Prosze o odpowiedz

Nie ma w tym względzie przeciwwskazań co do współżycia seksualnego jeśli nie będzie się to wiązało z nadmiernym obciążeniem powłok brzusznych.