Wypukła blizna po usunięciu torbieli jajników

Witam. Mialam operace tradycyjna usuniecia torbieli z obu jajnikow,teraz jestem 30 dni po operacji i nad rana (ciecie nad spojeniem lonowym) zauwazylam wypukle,jak dotykam to jest to takie twarde jakby guz jakis,taki podluznyg. Jest to z prawej strony gdzie torbiel miala 8cm. Rana jest zagojona taka czerwona,ale nie boli ani nic. Skad ten guz taki. ?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

może to być po prostu blizna, która nie budzi niepokoju lub bliznowiec. Bez zbadania nie mogę Pani odpowiedzieć konkretnie co to jest. Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.