Mdłości, zawroty głowy i osłabienie 22 dni po operacji wyłuszczenia torbieli jajnika

Witam. Jestem 22 dni po operacji wyluszczenia torbieli z obu jajnikow. Operacja byla wykonana metoda tradycyjna,ciecie nad spojeniem lonowym. Dzis zle sie czuje,mam mdlosci, zawroty glowy, czuje sie oslabiony. Dodam,ze jestem przed miesiaczka,ale moge byc oslabiona bo bardzo zle znosze miesiaczki. Ale skad te mdlosci. ? Dodam tez,ze od wyjscia ze szpitala pobolewa mnie podbrzusze,kujacy bol.

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!

Ból może być związany z operacją która Pani przebyła, proszę stosować się do zaleceń z karty informacyjnej leczenia szpitalnego w zakresie kontroli bólu pooperacyjnego. Co do pozostałych objawów, jeśli jest Pani zaniepokojona a objawy nie ustąpią polecam wizytę u Pani lekarza rodzinnego.

z poważaniem
Michał Kurek

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza. Jeżeli ginekolog nie jest dostępny proszę udać się do lekarza rodzinnego. Bez badania nie można nic powiedzieć, proszę udać się na badanie lekarskie, po jego wykonaniu będzie można stwierdzić konieczność dalszych badań.