Nagły kłujący ból podbrzusza po operacji wyłuszczenie torbieli z jajników

Witam. Nagły kujacy ból podbrzusze,raz po prawej raz po lewej stronie. Promieniujacy do prawej piersi. Bol najczesciej pojawia sie po oddaniu moczu lub po prostu znikad. Bol trwa krotko 1-2min ale jest dosc sitkny. Dodam ze jestem 3 tyg po operacji wyluszczenia torbieli z obu jajnikow,operacja metoda tradycyjna,ciecie 15cm nad spojeniem lonowym. Mam powody do obaw. ? Skad te bole,nigdy takich nie mialam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Na podstawie samego opisu dolegliwości nie można nic tak naprawdę napisać. Proszę udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.