Czy można współżyć po waginoplastyce?

Witam,dwa tygodnie temu miałam waginoplastyke.Juz delikatnie wspolzylismy z partnerem,teraz się martwię czy mogło dojść do uszkodzenia?czy to możliwe?

Nie wiem czy wewnątrz wszystko się odpowiednio zagoiło. Ginekolog powinien Panią poinformować kiedy można współżyć po zabiegu. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany okres udzielania odpowiedzi ze strony portalu.