Jak odpowiednio przyjąć kolejne tabletki?

Wyjechalam z weekend i zapomniałam zabrać tabletki, więc pomine dwie tabletki antykoncepcyjne po rząd z drugiego tygodnia, czy w niedzielę powinnam wziąć trzy tabletki na raz? Dodam że ostatnio współżyłam dwa tygodnie temu. Dziękuję za odpowiedź

Nie powinno się pomijać żadnych tabletek, nie przyjmuje się później zaległych na raz. Skuteczność nie będzie zachowana w tym cyklu. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.