Czy można zajść w ciążę, jeśli do wytrysku doszło poza organizmem?

Czy można zajść w ciąże jeśli do wytrysku doszło poza organizmem, i dodatkowo była użyta prezerwatywa ? Aby upewnić się zrobiłam test 11 dni od stosunku, wyszedł negatywny, jednak nie był on robiony z porannego moczu, ale za to 2 dni po dniu spodziewanej miesiączki. Czy jest to wynik wiarygodny ?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Prawdopodobieństwo ciąży jest praktycznie równe zeru. Dla pewności proszę wykonać jeszcze test ciążowy po 14 dniach od stosunku ( wtedy powinien być diagnostyczny). Pozdrawiam