Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w trakcie dni niepłodnych

Witam. Od ponad tygodnia spóźnia mi się okres. Ostanie współżycie miałam bez zabezpieczenia w dni niepłodne ale było z wytryskiem w pochwie. Robiłam test ciążowy tydzień po stosunku i wyszedł negatywnie, jednak bolą mnie piersi i często odczuwam lekkie bóle brzucha bądź podbrzusza. Jakie jest ryzyko zajścia w ciąży w dni niepłodne ale z wytryskiem w pochwie? Czy powinnam ponowie zrobić test ciążowy?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Proponuję wykonać jeszcze raz test ciążowy ( za diagnostyczny uznaje się wykonany po przynajmniej 14 dniach od stosunku). W przypadku ujemnego wyniku konieczna będzie wizyta u ginekologa. Pozdrawiam