Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę po stosunku bez wytrysku

Witam! Chciałabym się dowiedzieć czy jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w takiej sytuacji? 11.10.2012 miałam okres, około 3-4 dni, 16. był stosunek, ale wytrysk nastąpił poza mną, dużo później. Od kilku dni mam bóle w okolicy podbrzusza. Czytałam o takich bólach kiedy jest tzw implantacja. Nadmieniam, iż od 2 miesięcy mam regularne miesiączki co 31 dni. W tydzień po stosunku zrobiłam test ciążowy (wynik negatywny), ale nie wiem czy to nie za wcześnie?

Witam, do stosunku doszło w trakcie trwania dni niepłodnych, dlatego ryzyko ciąży jest znikome. Wydaje się zatem, że może być Pani spokojna. Test ciążowy niewątpliwie został jednak wykonany za wcześnie. Przyjmuje się, że wiarygodne wyniki uzyskujemy dopiero po 14 dniach od stosunku. Pozdrawiam