Wytrysk nasienia na majtki i ryzyko ciąży

Witam! Chciałam się dowiedzieć czy jest jakieś prawdopodobieństwo, że zajdę/zaszłam w ciążę. Uprawiałam seks z chłopakiem, on nic nie miał na sobie, a ja miałam jedynie bieliznę (majtki), jednak wytrysk nasienia nastąpił na moich majtkach i przy silnym parciu ze strony partnera. Dodam jeszcze, że wtedy miałam dni płodne, prawdopodobnie dzień owulacji (szczytu jajeczkowania). To było 12 godz. temu i za wcześnie na test ciążowy. Proszę o odpowiedź.

Witam serdecznie!

Bielizna stanowi wystarczającą barierę dla plemników. Nie spotkano się z przypadkiem zajścia w ciążę poprzez złożenie nasienia na ubranie partnerki. Wydaje się zatem, że może być Pani spokojna.
Na test ciążowy faktycznie jest jeszcze za wcześnie. Najwcześniej można wykonać test ciążowy z krwi, ale też nie wcześniej niż 8 dni po zbliżeniu.
Pozdrawiam.