Czy można zajść w ciążę przez bieliznę?

Witam serdecznie, mam pytanie. Dziś bawiłem się z moją dziewczyną w łóżku, miała ubrane rajstopy i majtki. Gdy dochodziłem spuściłem się jej na rajstopy i na majtki. Po zdjęciu rajstop, miała mokre na majtkach (byliśmy pod kocem). Czy może zajść w ciążę?

Witam serdecznie!
Bielizna stanowi wystarczająca barierę dla plemników, dlatego ryzyko ciąży w opisanym przypadku jest bliskie 0. Wydzielina na bieliźnie partnerki mogła być zarówno Pana nasieniem (nasienie to nie tylko plemniki, ale i wydzielina gruczołu krokowego, gruczołów opuszkowo-cewkowych itd.) jak i wydzieliną partnerki, która w fazie silnego podniecenia może być równie obfita.
Pozdrawiam