Ryzyko zajścia w ciążę w dni niepłodne

Wsadziłem dziewczynie penisa do pochwy bez prezerwatywy, ale tylko raz i od razu go wyciągnąłem. Nie miałem śluzu, na napletku penis był suchy, dziewczyna nie miała dni płodnych, nie spuściłem się jej do pochwy ani nic z tych rzeczy. Duże jest ryzyko, że zajdzie w ciążę?

Witam serdecznie!
Jednorazowa penetracja bez wytrysku niesie za sobą znikome ryzyko ciąży. Dodatkowo, jeżeli w dniu zbliżenia partnerka miała dni niepłodne, to ryzyko ciąży zostało obniżone niemal do 0. Mogą być Państwo zatem spokojni i nie obawiać się ewentualnej ciąży. Gdyby partnerka chciała wykonać kontrolny test ciążowy, proszę pamiętać, że wskazane jest jego wykonanie dopiero 14dni po zbliżeniu. Wcześniejsze wyniki są niemiarodajne.
Pozdrawiam