Czy można zajść w ciążę podczas stosunku analnego?

Dzień dobry
Mam jeszcze 17 lat. Jestem z chłopakiem już prawie od roku. Do tej pory mam trochę nieregularny okres. Ostatni był 21 września, więc wg normy powinnam dostać go już 19 października. Jednak do tej pory nic.
Zawsze używamy prezerwatyw i staramy się uważać. Jednak jakieś 1,5 tygodnia temu dwa razy uprawialiśmy seks analny - bez gumki. Niewielka ilość spermy wyciekła na koc, więc mogla się dostać do pochwy. Potem od razu poszłam się umyć w gorącej wodzie. Śluzu praktycznie nie ma żadnego. Jeżeli jest, to ma gęstą konsystencję i jest biały, nie przezroczysty.
Od około 3 dni bolą mnie piersi. Czy jest duże prawdopodobieństwo, że zaszłam w ciążę?
Dodam, że prowadzę dosyć stresujący tryb życia, mało jem, nieregularnie śpię. Czasami nawet po 4 godziny. Palę papierosy.
Proszę o szybką odpowiedź
Pozdrawiam

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Z tego co Pani pisze wynika, że sperma mogła dostać się do Pani dróg rodnych. Brak miesiączki oraz dolegliwości ze strony piersi mogą świadczyć o ciąży.
Z drugiej strony tryb życia jaki Pani prowadzi może również spowodować brak okresu. Proponuję wykonanie testu ciążowego. Gdyby były nadal wątpliwości konieczna będzie wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam