Czy można zajść w ciążę w czasie pierwszego razu?

Witam Mam pytanie Ostatnio kochałem się z moją dziewczyną robiliśmy to bez zabezpieczenia i pierwszy raz pierwszego dnia przebiłem jej błonę dziewicza i nie doszedłem w niej tylko na brzuch po stosunku wytarłem dobrze penisa i poszedłem go dokładnie umyć myłem mydłem i jakieś 30 min po tym zrobiliśmy to jeszcze raz a Drugiego dnia robiliśmy to równiez bez zabezpieczenia i podczas stosunku pękło mi na penisie wędzidełko i nie doszedłem ani razu w mojej dziewczynie Czy zaszła ona w ciąże ?

Drugi kontakt pierwszego dnia był najbardziej potencjalnie płodny.
Wymycie penisa jest ważne, jednak niemożliwe jest wymycie penisa wewnątrz, a tam czatuje wiele milionów plemników liczących na wyciśnięcie w drugim kontakcie - do dróg rodnych niewiasty.
Podsumowując: ciąża jest możliwa.
Pozdrawiam. JW