Opóźnienie miesiączki o dwa dni a ciąża

Witam.Mam problem.11 Marca uprawiałem seks ze swoją dziewczyną.Najpierw w zabezpieczeniu, skończyłem w prezerwatywie-napewno niepękła,potem umylem penisa wodą z mydłem.Gdy do niej wróciłem po około 20 min odbył się następny stosunek,tym razem już bez zabezpieczenia.Jednak przed wytryskiem wyjalem członka i skończylem na jej brzuchu.Okres spóźnia się jej drugi dzień.Jest szansa ciąży? Z tego co liczy szansa ciąży byla niska tego dnia.Ps.Można jakoś przyspieszyć okres?Niebierze tabletek antykoncep

Aleksander Ropielewski

Nie można wykluczyć ciąży. Proszę wykonać test ciążowy po 7-10 dniach od opisanego stosunku.

Umycie penisa wodą i mydłem nie jest skuteczne, wewnątrz pozostało po pierwszym wytrysku sporo nasienia, które zostaje dosłownie wyciśnięte w czasie drugiego kontaktu.
Kontakt traktuje się jako niezabezpieczony, potencjanie płodny.
Proponuję dobrze przemyśleć problem regulacji płodności.
Zdrowo-rozsądkowe podejście tutaj nie wystarcza.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.org.pl