Wykonanie testu ciążowego a ciąża

Witam zwracam sie z taka prośbą aby ktoś mi udzielił odpowiedzi czy jest możliwość ze zaszlam w ciaze. kochaliśmy sie 2 razy pod rzad bez zabezpieczenia lecz nie doszlo do wytrysku do srodka . bardzo sie obawiam ponieważ mamy juz jedno dziecko i nie jestesmy gotowi na drugie . wiem ze to teraz za pozno no ale wole zapytac bo na test za wczesnie. z gory dziekuje

W każdym jednak przypadku należy uznać, ze kontakt był niezabezpieczony i potencjalnie płodny.
Pozdrawiam. JW