Wiarygodność testu po usuwaniu martwej ciąży

Dzien dobry. Mam pytanie 4.03.2015 mialam zabieg ginekologiczny ( usuwanie martwej ciazy) 25.03.2015 wspolzylam z mezem i doszlo do wytrysku w srodek. Mam problemy z rwa kulszowa i mam dostawac zaszczyki. Rano zrobilam test ciazowy 3.04.2015 . (wole byc przezorna po tym wszystkim) Na tescie pojawila sie kreska a zania druga. Tylko ze jest ona bardzo slaba, ale widoczna. Wizyte u lekaza mam 9.04 ( kontrola po zabiegu) i dodam ze po za biegu jeszcze nie miesiaczkowalam. Czy jest mozliwe ze jestem w ciazy? . Czy test jest nie wiarygodny ? Prosze o pomoc i rade Z gory dziekuje

Piotr Pilarski

Test należy wykonać najwcześniej 14 dni po stosunku. Po poronieniu dodatnie testy ciążowe mogą się nadal utrzymywać ważne jest czy tendencja jest wzrostowa czy malejąca. Sugeruje wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.