Wiarygodność testu w dwa tygodnie po stosunku

witam. dzisiaj zrobilam test ciazowy. od stosunku minelo ponad 2 tygodnie. na tescie ukazala sie jedna kreska, a w drugim okienku kawalek kreski, nawet nie pol. co to oznacza? test wykrywa ciaze juz po 6 dniach. czy jest mozliwe, że test się jakoś rozleje?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Trudno określić co oznacza pół kreski w drugim okienku. Sugeruję powtórzenie testu ciążowego lub badanie poziomu beta-hCG z krwi.