Czy można zajść w ciążę w wyniku stosunku w 3. i 5. dniu cyklu?

Witam Serdecznie Chciałam się dowiedzieć kilka rzeczy. Czy istnieje możliwość zajścia w ciążę przy okresie lekkim w 3 dniu cyklu pratycznie nie było już plamienia i w 5 dniu cyklu. Bardzo proszę o pilną odpowiedzieć?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak istnieje możliwość ciąży. Praktycznie w każdym dniu cyklu.

Piotr Pilarski

Istnieje możliwość zajścia w ciążę w wyniku stosunku w 3. i 5. dniu cyklu.