Czy mutacja mthfr heterozygota i niedoczynność tarczycy wykluczają szansę na ciążę?

Po yrzech poronieniach chcemy znów starac się o dziecko. Mam wykryta mutacje mthfr heterozygota, niedoczynnosc tarczycy (eutyrox, wyniki jiz w normie) i troche podwyzszone wyniki anty tg ( 60 IUml) i tpo ( 300 IUml). Czy mamy szanse na dziecko? Nie wiem czy to juz hashimoto bo podobno wyniki musza byc duzo gorsze ale czy potezebuje ogolnie jakis lekow? Obecnie biore eutyrox i metafolian. W piątek wizyta u hematologa.

Lek. Tomasz Budlewski

Ew plus to co zaleci hematologa i ciąża powinna być jeszcze przed poczęciem przygotowywana przez lekarza ginekologa