Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 8 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy na zmiany skórne stosować powtórnie Izotek??

Od zawsze miałem duży trądzik, wielkie czerwone krosty (małe też) na twarzy, plecach i klatce. Po kuracji lekiem izotek w wieku 19l. wszystko znikło (oprócz pleców). Teraz mam 28l. i co jakiś czas wyskakują mi powtórnie duże czerwone wręcz pęcherzowate bolące przy dotknięciu krosty na pośladkach (tu również dużo małych czerwonych krostek) i w okolicach intymnych jak pachwina małe czerwone krostki w okolicach ust i czoła. Na plecach mam zaskórniaki? białe małe krostki Co radzicie znowu izotek
MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu

Trądzik - jak prawidłowo dbać o skórę?

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.


Lekarz na konsultacji dobierze lek nie pacjent!!!

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy