Czy nadal mam zapalenie piersi?

Witam mam 20 lat i jakies 2 tyg temu lekarz ginekolog stwierdzil ze mam zapalenie prawej piersi( nie mam dzieci) bylam na usg na ktorym nie stwierdzono ropnia zarzywalam antybiotyk 12 dni i skonczylam teraz akurat kiedy jestem przed okresem dodam ze przed okresem zawsze bardziej bolala mnie wlasnie ta prawa piers kiedys juz tez bylam na usg na ktorym nic nie wyszlo a teraz nie wiem czy bol i delikatne powiekszenie tej prawej piersi to przyczyna zblizajacego sie okresu czy moze nadal mam zapalenie ???

Raczej ma to związek ze zbliżającym się krwawieniem miesiączkowym. Jednak jeśliby ból piersi nadal utrzymywał się mimo skończenia się krwawienia miesiączkowego radzę ponownie w tej sprawie skonsultować się z prowadzącym ginekologiem.