Ustanie bólów podbrzusza we wczesnej ciąży

Witam 5 dni temu bylam u ginekologa i zostala stwierdzona ciaza. Lekarz okresli ja na 5/6 tydzień lecz na usg nie bylo jeszcze widac zarodka. Kazal przyjsc za 2 tygodnie. Moje pierwsze objawy to: brak miesiaczki, bol i powiekszone piersi oraz bole podbrzusza ktore byly raz na dzien albo raz na pol dnia. Teraz minal mi 6 tydzień i bole podbrzusza tak jakby ustaly. Zaczelo mnie to martwic i nie wiem czy pominnam isc wczesniej. Bol piersi mam nadal. Z gory dziekuje.

Elżbieta Rhone

Witam,
brak bólu brzucha na początku ciąży powinien Panią cieszyć. Jego obecność lub krwawienie byłoby powodem to niepokoju.