W którym tygodniu ciąży można zrobić USG, by było widać zarodek?

Witam, w którym tc mozna zrobic usg by bylo widac zarodek? Jestem dokladnie 5tyg i 3 dni po terminie ostatniej miesiaczki, a test ciazowy wyszedl mi juz 10 dni po owulacji (6 dni przed terminem okresu). Czy moge isc na usg za tydzien?

Piotr Pilarski

Najwcześniej można uwidocznić zarodek od 5 tygodnia jednak niektóre kobiety muszą czekać do 8 tygodnia. Istnieje możliwość ze lekarzowi uda się uwidocznić zarodek u Pani za tydzień.

Pozdrawiam.