Czy należy kontynuować kurację antybiotykiem przy opuchliźnie zęba?

Witam kończy mi się dalacin c a następna wizytę mam dopiero 2 sierpnia czy mam stosować dalej Go czy wystarczy płakać szałwia tylko musiałem go stosować bo miałem spuchniety policzek od zęba

Dzień dobry, jeżeli opuchlizna zeszła i ząb nie boli, może Pan poczekać do umówionej w sierpniu wizyty. Przecież lekarz przepisując antybiotyk, wiedział kiedy Pan będzie na następnej wizycie. Proszę jednak dopilnować, żeby ten okres do wizyty nie wydłużał się.