Czy nerwobóle można jakoś leczyć, ograniczyć?

Witam, czy bóle pleców spowodowane przez nerwy tzw nerwobóle można jakoś leczyć, ograniczyć ? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Możliwe jest wdrożenie leczenia mającego na celu zlikwidowanie lub ograniczenie dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza neurologa, który pokieruje procesem leczniczym.

Należy dokładnie zbadać stan neurologiczny, ustalić przyczynę dolegliwości i dopiero zastosować leczenie