Czy nie mogę w tym wypadku liczyć na pozytywny rozwój ciąży?

Witam. 14 dni po owulacji robiłam badanie z krwi b-hcg - wynik 417,3 mlU/ml, czyli 4 tydz. ciąży. Powtórzyłam badanie 48h po (23.01.16) w innym laboratorium, gdyż poprzednie było zamknięte. Wynik 421,4 mlU/ml. Co mam o tym myśleć? Jakie są prawdopodobne przyczyny? Rozumiem, że nie mogę w tym wypadku liczyć na pozytywny rozwój ciąży? A może wyniki i normy w laboratoriach mogą aż tak bardzo się różnić? Dodam, że mam objawy ciąży. Pozdrawiam, Diana.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje koniecznie powtórzyć badanie w jednym z laboratorium gdzie było wykonywane juz badanie i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.