Czy niezwiększenie rozmiaru zarodka oznacza, że przestał rosnąć?

Witam, tydzień temu bylam na usg i wyszedl 8 tydzień plus 1 dzien oraz 17mm, wczoraj minął tydzień i ponowiłam usg poniewaz mialam incydent plamienia, ktore sie juz skończyło. Ciaza rozwijala sie dobrze, ladnie roslo beta hcg. Ale wczoraj okazalo sie, ze pomiar jest taki sam i co do dnia i tygodnia ciazy oraz co do milimetra. Serce bilo 170 uderzen. Czy to ze zarodek przestał rosnac oznacza najgorsze?

Lek. Tomasz Budlewski

A czy badanie było wykonywane na tym samym aparacie przez ta sama osobę ? Proponuje spokojnie poczekać do badań 11-14 tyg ciąży