Za duży pęcherzyk i za mały zarodek a ciąża

Witam martwie sie poniewaz ponoc jestem w 6 tyg ciazy (ostatni okres mialam 15stego pazdziernika). Pani dr powiedziala mi ze moj pecherzyk jest za duzy a zarodek za maly. Wym: crl: 2, 3mm gs: 21, 8, serce bilo ale nie bylo slychac. Mam przyjsc za tydzien ale martwie sie i nie moge spac.. prosze o pomoc. Moze zle obliczyla tygodnie. Pozdrawiam

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, na tak wczesnym etapie ciąży badanie USG nie jest badaniem bardzo dokładnym, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest wykonanie badania kontrolnego. Możliwym jest, że owulacja wystąpiła później i zarodek jest młodszy, niż wynika to z obliczeń wg daty ostatniej miesiączki.