Czy zarodek nie jest zbyt mały?

Witam , ostatnią miesiączke miałam 05.06 , a 22.07 miałam robione 2 USG na którym GS wyszło 11,8 . 12.08 kolejne USG i CRL 2,5mm czy zarodek nie jest zbyt mały, na zdjęciu jest napisane że ciąża ma 5tyg 5dni to czy doszło do zapłodnienia później czy coś jest nie tak?

Piotr Pilarski

Zarodek rzeczywiście jest niewielki jednak jeśli rozwija się prawidłowo i rośnie to nie jest to powód do niepokoju. Płody niskich rodziców są mniejsze. Na razie należy obserwować płód i regularnie wykonywać USG.

Pozdrawiam.