Czy noga po złamaniu może mieć inny kolor?

Witam. Jakieś 6,5 miesiąca temu mocno skręciłam kostkę i złamałam V kość śródstopia. Wszystko sie zrosło jak trzeba, ale nie miałam rehabilitacji tylko sama rozchodziła stawy, teraz wszystko jest z nią okej oprócz dwóch sytuacji, mianowicie- czy taki czas po złamaniu noga może mieć delikatnie inny kolor i delikatna opuchliznę wokół kostki? Bo tak właśnie mam, opuchlizna nie jest silna ale jest widoczna jakby w „dołek” przy kostce który mam u zdrowej nogi u tej po złamaniu był zapełniony, a kolor to jakby była po prostu bardziej opalona (po złamaniu miałam sina). Proszę o pomoc bo sie martwię.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.