Czy normalny jest ból palca u osoby po operacji cieśni prawej ręki?

witam .jestem miesiac po operacjii ciesni prawej reki.zabieg zrobiono na dloni.wszystko niby jest ok ,ale nadal odczuwam bol palca 3 .pracuje w sklepie.

Trzeba w takim przypadku zgłosić się na kontrolę do chirurga, który Panią operował. Dolegliwości bólowe już powoli powinny ustępować. Możliwe, że konieczne okaże się jakieś działanie rehabilitacyjne, zabiegi rehabilitacyjne. O wszystkim zadecyduje chirurg po bezpośrednim badaniu.