Utrzymujący się silny ból po operacji przepukliny pępkowej

Silny ból po operacji przepukliny pepkowej...ból umiejscowiony jest po prawej stronie i jest przeszywający aż do pleców, chirurg stwierdził, że ma boleć (bylo to na 3 dobę po zabiegu i ból nadal się utrzymuje a dziś już 5 doba) co robić?

Taki ból w tak wczesnym okresie pooperacyjnym może występować, ale jeśli Pan/i przyjmuje leki przeciwbólowe nie powinien mieć dużego nasilenia i powoli systematycznie powinien ustępować (w okresie 2 tygodni po zabiegu najczęściej całkowicie ustępuje). Jeśli to Pana/ią bardzo niepokoi proszę w tej sprawie pilnie ponownie skonsultować się z chirurgiem, najlepiej z tym który Pana/ią operował.