Czy nowotwór szczęki leczyć za granicą?

W wieku 15 lat miałam nowotwora szczeki - mięsak złośliwy . teraz mam 19 lat i po badaniach kontrolnych wyszło ,że mam przerzut do kl, piersiowej , dość duży , wiec czasu mam nie dużo , dostałam skierowanie do Warszwy , ale zastanawiam sie o leczeniu za granicą . Jest tu jakiś onkolog , który mi doradzi ?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze ośrodek referencyjny w Warszawie określi najbardziej optymalne postepowanie.