Czy powinnam nadal odwlekać leczenie?

Dzień dobry, moje pytanie, czy leczyć się już, czy wtedy, gdy będą boleć kości? Mam potwierdzone przerzuty do kręgosłupa, 2 ogniska ( bez podanych wymiarów w badaniu MR) Jestem 15 lat po operacji raka piersi, bez przerzutów odległych, zajęty 1 węzeł, niezależny horm, leczenie CMF ). Podkreślę, nie zależy mi na wielu latach w łóżku, tylko na aktywnym życiu , ile się da. Co zyskuję, a co tracę odwlekając leczenie? Czuję się doskonale, nic mnie nie boli. Uprzejmie proszę o odpowiedź. Do specjalisty pójdę, ale muszę wiedzieć, czy decydować się już teraz na porzucenie pracy, na rezygnację z aktywnego trybu życia, aby żyć np. 2 lata dłużej....w łóżku.

Lek. Tomasz Budlewski

nie da się tego przewidzieć. wskazana wizyta u onkologa i ustalenie optymalnego postepowania umozliwiającego poprawę jakości życia

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.