Zapytaj lekarza

7 4 2 , 2 4 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Leczenie prostaty metodą cyber-nóż lub proton beam

po nowym roku mam biopsje prostaty czy leczenie cyber nozem badz proton beam jest mozliwe w leczeniu prostaty zanim zrobimy biopsje.jakie sa koszty leczenia ? gdzie najlepiej to wykonac.jak długo sie czeka?czy kto moze mi dac odpowiedz.czy sa to najlepsze metody?
MĘŻCZYZNA, 47 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Witam, któż to nakładł Panu do głowy te „rewelacje”?..Proponuję nie "kombinować" , porzucić myśli o tych wyrafinowanych metodach i zejść na Ziemię... czyli poczekać na wynik biopsji. Da on odpowiedź na pytanie - czy jest co leczyć?, czy leczyć operacyjnie? a potem martwić się jaką metodą, gdzie i czy jest to najlepsza metoda. To tematy rozmowy między Panem a leczącym urologiem. Pozdrawiam RH

Specjalista w dziedzinie urologii z trzydziestoletnim doświadczeniem.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy