Jakie są rokowania przy przerzutach do mózgu?

Witam, mój ojciec (70 lat) od 4 lat choruje na raka płuc, nie pamiętam ile już miał chemioterapii i radioterapii. Od miesiąca lezy już tylko w łózku. Wczoraj stracił przytomność i lekarz stwierdził że to udar i mogą to być przerzuty do mózgu. CHciałabm się dowiedzieć jakie są rokowania? Ile życia mu zostało? Zdaję sobie sprawę,że nie da się tego wyleczyć, ale nie chcę by bolało go to i cierpiał. Jest teraz przytomny ale bez kontaktu słownego...

Dzień Dobry Pani,

Najpiękniejsze, co Pani może dać Tacie w prezencie (na tyle na ile to dla Pani możliwe), to swoją obecność, a przez to bezpieczeństwo, wsparcie i troskę, bo tylko to się liczy...

Życzę Pani tego, czego Pani teraz potrzebuje,
irena.mielnik.madej@gmail.com