Czy nudności świadczą o możliwości ciąży?

Witam. Współżyłam z chłopakiem 4 dni przed okresem, były to dni niepłodne. Najpierw włożył penisa bez gumki, a potem z gumką. Czy jest możliwość zajścia w ciążę? Po jakim czasie mogę zauważyć nudności z tym związane?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest naprawdę niewielkie. Teoretycznie możliwość zajścia w ciążę jednak istnieje. A propos nudności, pojawiają się one zwykle około 5 tygodnia ciąży licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki.