Petting i penetracja a możliwość zajścia w ciążę

7 listopada(wg. kalendarza był to mój dzień niepłodny) wraz z moim chłopakiem uprawialiśmy peeting i w pewnym momencie doszło do krótkiej i płytkiej penetracji, ponieważ tylko włożył penisa, zaznaczam, że nadal jestem dziewicą. Nie miał wytrysku, ale i tak mamy obawy, że mogło dojść do zapłodnienia. 18.12 powinnam mieć okres, póki co mam nabrzmiałe, bolące piersi, zaczął pojawiać się lekki trądzik na twarzy i momentami występują wahania nastrojów. Czy możliwość, że zaszłam w ciążę jest duża?

Witam,
ryzyko ciąży jest niewielkie.
Nie podała Pani daty ostatniej miesiączki więc trudno jest się odnieść do dni płodnych/niepłodnych.

Polecam wykonać test ciążowy z moczu po 14 dniach od stosunku.

pozdrawiam