Czy zaszłam w ciążę? Kiedy mam dni płodne?

Jeśli kochałam się z chłopakiem 20 listopada i chłopak zalał formę a okres dostałam 24 listopada to jestem w ciąży czy nie? Kiedy są dni płodne a kiedy nie?
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!

Nie jestem w stanie określić, kiedy ma Pani dni płodne i niepłodne bez kilku istotnych informacji, których brakuje w Pani pytaniu. Do wyliczenia daty owulacji niezbędna jest znajomość kilku parametrów: długości cyklu, długości krwawienia, ewentualnie kiedy wystąpiła ostatnia miesiączka.
Jeżeli do stosunku doszło na kilka dni przed przewidywaną miesiączką to najprawdopodobniej był to czas niepłodny, a zatem niemożliwe by doszło do zapłodnienia.
Pozdrawiam.