Ryzyko ciąży po pettingu i ocieraniu penisem o łechtaczkę

Witam! Uprawiałam z moim chłopakiem Petting. Nie doszło do wytrysku, ani nie włożył on penisa we mnie. Jezdził nim po mojej łechtaczce. Prawdopodobnie były to moje dni niepłodne według obliczeń oraz tego że moja szyjka macicy była twarda. Dodam, że jestem dziewicą. Przez ostatnie kilka miesięcy mam okres 25/26 dnia każdego miesiąca także spodziewam sie go na dniach, mam śluz jak co miesiąc przed miesiączką. Moje pytanie brzmi, czy mogę byc w ciąży?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Nie ma znaczenia, że jest Pani dziewicą. W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest znikome.