Czy odgnieciona pierś od stanika u osoby chorej na raka jest niepokojąca?

Jestem po zabiegu (oszczędzający) nowotwór złośliwy piersi, po chemioterapii i radioterapii-skończyłam w kwietniu. Pierś bywa taka cieplejsza,dziwnie się odgniata od stanika. Czy to coś niepokojącego?

Lek. Tomasz Budlewski

A czy obecnie są jakieś leki? Być może warto większy stanik? A wizyta u lekarza kontrolna kiedy ma być? Dla własnego spokoju proponuje udac się do lekarza prowadzącego leczenie