Zapytaj lekarza

7 4 2 , 1 2 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy omdlenia mają swoją przyczynę w kręgosłupie?

Zniesienie lordozy. W segmencie C5/C6 okrężna wypuklina powodująca umiarkowaną stenozę centralną w postaci redukcji wymiaru worka oponowego do 10mm. Mniej nasilone stenozy w iść C3/4, C4/5,C 6/7 ODPOWIEDNIO WYMIAR A-P WORKA OPONOWEGO 11,10,10mm. Cierpię na chroniczne zawroty głowy od 4 lat , teraz doszły nagłe utraty przytomnosci . Czy te omdlenia mogą być spowodowane tym schorzeniem ? Badanie EEG , TK , RM głowy w normie.
KOBIETA, 35 LAT 2 miesiące temu

Dziecko autystyczne w przedszkolu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o przebywaniu dziecka autystycznego w przedszkolu.

Witam! "Piętrowe dyskopatie" dają efekty bardziej obwodowe, typu neuralgii. Jeżeli inne badania laboratoryjne wypadają prawidłowo, to nie należy zapominać o ew. podłożu emocjonalnym. Wskazany kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego, mają tam zespoły diagnostyczno-terapeutyczne. Określą profil osobowości, poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, podatność na sugestię i zaproponują odpowiednie postępowanie. W okresie epidemii mogą być problemy z dostępnością, ale zawsze można skorzystać z usług komercyjnych. Powodzenia W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy