Jak się pozbyć tego bólu?

Mam 28 lat, kobieta, z uporczywymi bólami kręgosłupa w okolicy szyi oraz codziennymi bólami głowy i problemami z rownowaga, postanowiłam zrobić rezonans kręgosłupa. W rezonansie opisano tak moje schorzenie: W segmencie kreg. Szyjnego C3/4 mała wypuklina, powodująca umiarkowana stenoze centralna(wymiar a-p worka oponowego 10-11mm). W segmentach c4/5 c5/6 obnizenie wysokości krążków i okrezna wypuklina, z niewielkim odczynem wytworczym w stawach unkowertebralnych. Ponadto, wypuklina c5/6 wykazuje uszkodzenie centralnej części pierścienia wloknistego. Nastepcze znaczne stenozy centralne(z redukcja wymiaru a-p worka oponowego do 9 mm) oraz niewielkie, obustronne stenozy otworowe. Czy moje objawy w postaci codziennego bólu głowy i bóle szyi oraz karku czy piszczenie w uchu mogą być następstwem tych schorzeń? Czy sytuacja moja jest beznadziejna? Jak mogę sobie ulżyć, by wrócić do życia bez bólu.? Pozdrawiam

Opis wskazuje na chorobę zwyrodnieniową kręgosłupa szyjnego, która może być przyczyna Pani dolegliwości. Wskazana jest wizyta u lekarza zlecającego badanie oraz rehabilitacja.