Czy opis USG szyi oznacza raka?

Prosze o opis usg szyji i czy to grozne lub rak. Slinianka przyuszna nieco niejednorodna z ogniskami 0,75 0,6cm-wezly odczynowe.w sasiedztwie plata glebokiego rowniez wezly odczynowe od 1,1cm.slinianka podzuchwowa jednorodna.str prawa- podobne zmiany z wezelem 0,6cm.slin podzuchwowa bez zmian ogniskowych.w jej sąsiedztwie powiekszone wezly odczynowe. 1,3 i 1,1.wezly przygardlowe do 1,6cm.wezly karkowe do 0,6-0,7cm. Slinianki podjezykowe,jezyk i tarczyca ok.od 3mies mam powiekszonego praw wezla

Witam , wynik wymaga szczegółowego omówienia z lekarzem , który zlecił,wykonał,opisał wynik badania!!! Ja mam za malo danych , abym mógł powiedzieć coś autorytatywnego z.żurawski