Czy opis USG szyi oznacza raka?
Prosze o opis usg szyji i czy to grozne lub rak. Slinianka przyuszna nieco niejednorodna z ogniskami 0,75 0,6cm-wezly odczynowe.w sasiedztwie plata glebokiego rowniez wezly odczynowe od 1,1cm.slinianka podzuchwowa jednorodna.str prawa- podobne zmiany z wezelem 0,6cm.slin podzuchwowa bez zmian ogniskowych.w jej sąsiedztwie powiekszone wezly odczynowe. 1,3 i 1,1.wezly przygardlowe do 1,6cm.wezly karkowe do 0,6-0,7cm. Slinianki podjezykowe,jezyk i tarczyca ok.od 3mies mam powiekszonego praw wezla

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Przyczyny czerniaka
Czerniak to bardzo niebezpieczny nowotwór skóry. Może rozwijać się niepostrzeżenie. Jakie są przyczyny czerniaka? Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.
Witam , wynik wymaga szczegółowego omówienia z lekarzem , który zlecił,wykonał,opisał wynik badania!!! Ja mam za malo danych , abym mógł powiedzieć coś autorytatywnego z.żurawski