Prośba o interpretację wyników USG szyi

witam prosze o interpretacje wynikow z usg szyji w gornej czesci SCM prawej zmiana ogniskowa elipsoidalna o wymiarach w osi dlugiej 20mm w osi krotkiej 7mm o mieszanej echogenicznosci,nierownomiernej ,hyperechoegniczna, hypoechogeniczna.linijne struktury hypoechogeniczne.zmiana bez unaczynienia ograniczona slinianka podzuchwowa powiekszona prawa o wzmozonym unaczynieniu ,nierownych granicach,nierownomiernej echogenicznosci o wymiarach 45,4x20,3 mmm ogolnie nic mnie nie boli

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.