Czy opóźnienie okresu może być spowodowane przyjmowaniem tabletek dopochwowych Gynalgin?

Witam, tydzien czasu spóżnia mi sie okres co troche mnie niepokoji dodam tylko że od dwoch miesięcy lecze sie tabletkami dopochwowymi "gynalgin". czy ten spóżniający sie okres moze byc tym spowodowany??

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opóźnienie krwawienia może być spowodowane zarówno przyjmowaniem leku jak i infekcją. Wskazana jest wizyta u ginekologa.