Czy osoba w 9 tc może wyleczy bakterie E.Coli za pomocą leku Vagi C?

Jestem w 9 tygodniu ciąży. Na wymazu wykryto u mnie bakterie E.Coli . Ginekolog przepisał mi tabletki dopochwowe Vagi C na zakwaszenie pochwy. Przez to że zawsze wieczorem biorę dopochwowo Progesteron, Vagi C powinnam brać rano. Ginekolog stwierdził, że leczenie powinno trwać 5 dni. Czy bez antybiotyku mogę pokonać te bakterie ?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza ginekologa kontrolnie i ponownie wykonać badanie wymazu.