Czy osoba z uczuleniem na krople Betadrin powinna kontynuować stosowanie leku?

Witam Chciałam zapytać po jakim czasie mogę znowu zastosować BETADRIN do oczu ostatnie stosowanie tych kropli miałam w poniedzielek czy po tyg mogę za czas stosować go znowu ? Na opuchnięte oko . Stwierdzono uczulenie

Witam.Bwtadrin nie jest na uczulenie tylko na wybielanie oka.jeżeli okulista Pani zapisał Bwtadrin to proponuje zmienić lekarza. Leki puczuleniowe to Zabak. Zaditen Opatanol Polcrom.Cusicrom itd czyli leki działające na komórki tucxne lub receptory H1 i H2 itd.pozdrawiam serdecznie