Zapalenie spojówek i swędzenie u trzylatka

Witam Dziecko, 3lata, przechodzi zapalenie spojówek (dzisiaj 4ty dzień) Przepisane krople TOBRADEX. Mnie od 3 dni swędzą oczy, nie ma zaczerwienienia, nie ma ropy. Tylko swędzą. Na razie zakrapiany świetlikiem, ale zastanawiam się czy mogę zastosować te same krople u siebie? Czy może lepiej zastosować sól fizjologiczną?

Witam.krople dla dziecka są dla dziecka. Swędzenie oczu ustąpi po wypłukaniu z worka spojowki Węgorzewo alergenów np solą fizjologiczna. Lub sztucznymi łzami. Jeżeli nie będzie poprawy stosujemy leki palergiczne np sol Opatanol 2x dz do PLO pozdrawiam serdecznie